קייטרינג לגן ילדים – כיצד לבחור

כמה פעמים יוצא לכם לומר לילדים כי חשוב לאכול בריא? סביר להניח כי מדובר על לא מעט פעמים. אוכל בריא לילדים מסייע להם לגדול ולהתפתח בצורה תקינה, גם במישור הגופני וגם במישור המנטלי. אז אם אתם מוצאים את עצמכם בודקים שוב ושוב כי הילדים אוכלים בצורה תקינה ובריאה במהלך הזמן שהם שוהים בבית, חשוב כי תוודאו שהדבר תקף גם לזמנים בהם הם שוהים במסגרת הגן והצהרון. מרבית מוסדות החינוך של ילדים בגילאים הצעירים שוכרים את שירותי חברת קייטרינג, אשר מספקת ארוחות חמות לילדים. אחד האלמנטים שחשוב לבחון כאשר אתם בוחרים גן או צהרון לילדים הוא איכות ומקצועיות הקייטרינג.

התאמה לצרכי הילדים

על מנת שתוודאו כי ילדכם ניזון בצורה בריאה ונכונה, מומלץ לוודא כי הקייטרינג אשר מספק את הארוחות לילדים מציע לגן תפריט מותאם אישית לצרכי ילדי הגן. תזונת ילדים צריכה להיות מאוזנת, לכלול את כל האבות המזון ולא פחות חשוב להיות מגוונת. יש ילדים אשר מעדיפים סוג מזון אחד על פני משנהו, וחשוב לוודא כי יוצעו מספיק תחליפים, כך שלכל ילד יהיה מבחר מספק.

אוכל טרי

נושא נוסף עליו חשוב לשים דגש כאשר בוחנים קייטרינג לגן הילדים הוא טריות המזון המוגש. מזון טרי אשר מכינים אותו מחומרי גלם טריים לעולם יהיה טוב יותר לילדים ממזון מעובד. כאשר הרכיבים טריים האוכל טעים יותר והוא מאפשר ספיגה של כלל הרכיבים התזונתיים בצורה מקסימאלית.

גן ילדים בריא

אופן ההגשה

לצד איכות האוכל חשוב לא פחות לוודא כי האוכל מוגש בצורה נוחה ונעימה לאכילה. לרוב צורת ההגשה תהיה במגשיות אישיות, המאפשרות לוודא כי כל ילד מקבל מנה הכוללת את כל הרכיבים. צורה זו של הגשה מאפשרת לגן לבקר את כמות האוכל אשר כל ילד בוחר לאכול, ומאפשרת יותר תשומת לב.  צורה נוספת של הגשה יכולה להיות במכלים מרכזיים, כאשר לכל ילד מוגשת לצלחת מנה מאוזנת.

רישיונות ותקנים

חשוב לוודא כי חברת הקייטרינג שמספקת את המזון לגן הילדים פועלת תחת רישיון ועומדת בכלל התקנים, איכות ובטיחות הנדרשים.