כינים אצל ילדים הסכנה שלא ידעתם עליה!

ילדים רבים היום מוטרדים ממחלת הכינים האיומה שתוקפת לא רק ילדים אלה גם את ההורים המתוסכלים, הכינים היום הם לא אותם כינים כמו בעבר , הכינם עוברים מראש לראש אצל ילדנו בגן ומתאמים את עצמם לכל זירה , הכינים עם השנים פיתחו חסינות לחומרים שונים וסבונים מסיביים שמטרתם להשמיד כינים, אך הכינים התפתחו וחומרים אלו בימנו כבר לא משפעים עליהם כל כך, הכינים זה מחלה שאין לה מענה אפקטיבי מרופאים ומחברות התרופות! מכת הכינים היא מכה חזקה שמטרידה כל הורה שיש לו ילדים בגן או בבית הספר.

ממה צריך לפחד יותר?

רוב ההורים בטוחים שהכינים הם הבעיה בגינה הילד מוטרד ומגרד את ראשו , אך הבעיה המסוכנת יותר היא ביצי הכינים המוטלות על קרקפת הראש וניזונות מחום הראש, ביצי הכינים עתידות להתפקע מביציהן ודור חדש של כינים יגדל וליפתח לו בראש ילדנו וימצוץ את דם ראשו של ילדנו ולכן עלינו למזער את התופעה הזו ולהשמיד לא רק את הכינים אלה גם את ביצי הכינים.

השפעות הכינים מעבר לגירוד הראש

הכינים מהווים מטרד גדול בעוברנו ועבור ילדנו, מחלת הכינים הינה מחלה  מדבקת אך חשוב להבין שהכינים  אינם יכולים לעוף מראש לראש, אלה עוברים לראשם של אחרים באמצעות מגע פיזי בין ראשים או באמצעות לבוש משותף כמו כובע וכדומה, המטרד של הילד בגירוד הראש אינו נגמר בגירוד בלבד אלה גם בבושה ובהורדת הדימוי העצמי ובטחון הילד בחברה בסביבת החברים בגן או בבית הספר , ומטרד זה מסוכן עבור שאר חבריו של ילדנו!

פתרון נפוץ ולא מועיל

רוב ההורים משקיעים המון כסף עבור תכשירים רפואיים לטיפול ומניעת כינים , אך רוב סוגי הכינים פיתחו חסינות לתכשירים הללו, חברות התרופות יודעות את זה ולמרות זאת ממשכים ליצר ולמכור את התכשירים הללו לטיפול בכינים בכדי להמשיך ולהרוויח עוד כסף על חשבוננו ועל חשבון סבל ילדנו!

חלק מההורים התנסו בתכשירים האלו וגילו שאכן תכשירים אלו לא באמת מועילים ועברו לשיטת הסירוק, בשיטה זו הילד סובל כל יום לאחר המקלחת והאמא המתוסכלת שמסרקת עם מסרק מיוחד וצפוף את שיער הילד תוך כדי סבל גם מצד האמא וגם מצד הילד, סירוק השיער במסרק צופף בצורה נכונה באמת יכול להסיר את כל הכינים מהראש אך לא תמיד את ביצי הכינים, לכן מאוד מומלץ ללכת למומחה בטיפול בכינים שמטפל בכינים וביצי כינים.