מועדון בת מצווה – לכל אירוע המקום שלו

כדי להסביר את הדברים הבאים שאנחנו רוצים להעביר לכם, נתמקד באירוע החתונה תחילה, שכן זהו האירוע שכולנו כאנשים בוגרים, יכולים להתחבר אליו יותר מכל סוגי האירועים. כאשר הפקתם את אירוע החתונה שלכם, היו לכם הרבה דברים חשובים שרציתם להביא לידי ביטוי, החל מהמקום בוא ייערך האירוע ועד הקינוח שיוגש בסופו, אך הדבר החשוב ביותר בכל אירוע כזה ובכל אירוע בכלל, הוא זהות האורחים המוזמנים. היה חשוב לכם להזמין את כל בני המשפחה הקרובים, את בני המשפחה שאתם מכירים ואוהבים, את בני המשפחה שאולי אינכם מכירים אך עצם הזמנתם תכבד את הוריכם, את החברים שלכם, את המכרים והקולגות ממקום העבודה וכן הלאה. אם כך, מדוע אנחנו נוטים להתעלם מהרצון הזה כאשר מדובר בילדים שלנו החוגגים את בר או בת המצווה שלהם?

מועדון בת מצווה – מתאים בראש ובראשונה לכלת האירוע ואורחיה

מועדון בת מצווה הוא בעצם מקום לעריכת אירועי בת מצווה, כשמה שמבחין אותו יותר מכל ממקומות אחרים בהם תוכלו לערוך את האירוע, הוא מידת ההתאמה שלו לכלת בת המצווה ולאורחים שלה. הבת שלכם רוצה לכבד אתכם בהזמנת הדודה מעפולה, אבל היא רוצה יותר להזמין את החברים שלה מהכיתה ומהשכבה, והיא רוצה שהאירוע יתאים לתחומי העניין שמעניינים אותה ואת החברים שלה – זה מה שהיא רוצה יותר מכל, וזה מה שיטביע בה את החוויה של חגיגת בת מצווה מוצלחת, שתלווה אותה גם כשתגיע לעשורים המאוחרים של חייה. אתם מבחינתכם, תצטרכו לקבל החלטה האם אתם עורכים במקביל גם אירוע למשפחה, וזה יכול להיות אירוע קטן יותר ואינטימי יותר, אך אם חשובה לכם החוויה של ביתכם יותר מכל, מועדון בת מצווה הוא המקום לאירוע שלה.

מה נותן מועדון בת מצווה שלא נותן אולם אירועים רגיל?

בכל מה שקשור לבניית החוויה, מדובר בשני עולמות שונים לגמרי. בעוד שאולם אירועים סטנדרטים הוא מקום ששם דגש על המרחב, העיצוב, חלוקת המתחמים לשלבי האירוע השונים ולאווירה של יוקרה ואסתטיקה, הרי שבמקרה של מועדון בת מצווה, מדובר במקום ששם דגש לפעילויות שמעניינות בני נוער בגיל המצווה. במועדון כזה תוכלו למצוא למשל פינות אקס בוקס לבנים, ופינות איפור לבנות. במועדון כזה, תהיה הפעלה של אנשי מקצוע, יהיו שולחנות משחק, משחקי וידאו ואולי אפילו פינה של שור זועם עליו ניתן לערוך פעילות היתולית פיזית. במועדון כזה, תוכל ביתכם להיכנס מתוך לב גדול של בלונים, ללכת על שטיח אדום כשזיקוקי רצפה מלווים אותה לכל אורך הדרך, וליהנות מעיצוב שמתאים יותר לבני נוער מאשר לדודה מעפולה.

האם זה נכון להשקיע באירוע כזה?

לכם אולי, כמבוגרים, זה ייראה כמו אירוע שלא הייתם מזמינים אליו את הדודה מעפולה, אבל זה בדיוק העניין: עבור ביתכם מדובר באירוע האולטימטיבי. אירוע בו כל החברים מוצאים עניין, כולם משחקים ונהנים וכולם רוקדים לצלילי המוסיקה שבני נוער אוהבים. באירוע כזה לא יוגש אוכל גורמה לאורחים, כי האוכל הזה פשוט לא מעניין אותם. מה שכן יוגש להם הוא האוכל שבני נוער אוהבים יותר מכל, אוכל שיעשה להם טוב בלב, וישאיר אותם מחוברים לאירוע לכל אורכו. כשתרדו יותר לפרטים, תגלו שההשקעה הכספית הנדרשת עבור אירוע שנערך במסגרת מועדון בת מצווה, היא נמוכה משמעותית מאשר באולם אירועים, כך שגם ברמה אבסולוטית וגם ביחס למה שמקבלים כלת בת המצווה ואורחיה, אין שום ספק: מועדון בת מצווה הוא המקום בשבילכם.